Dövme > Dövme Modelleri > Kolay Dövme Modelleri

Kolay Dövme Modelleri

12:00 PM - 20 Mar 2013 2566

Dövme yaptırmak aslında herkesin aklından bir kere geçmiştir. Kimi sıkılır diye yaptırmamış kimi de yaşam tarzına yakışmaz diye ertelemiş ya da vazgeçmiş olabilir.

Kolay Dovme ModelleriAma genellikle dövme yaptırmak bir kere insanın aklına girdimi, çıkıp gitmesi pek mümkün değil. Genellikle ne istediğini bile henüz kararlaştırmamış olanlar kolay dövme modelleri ile başlayabilirler.

Kolay dövme modelleri genellikle yazı ya da rakam şeklinden meydana geliyor. Birçok kişi hayat sloganlarını gerek Çince gerek farklı dillerde vücuduna dövdürüyor ve çok severek kullanıyorlar. Kimi çok basit bir pi harfi yaptırırken kimi çok basit bir baş harfi yaptırabilir. Bizlerde sizler için birkaç kategoride topladık.

  • Rakam dövmeleri
  • Harfler dövmeler
  • Tribal dövme modelleri
  • Basit hayvan figürleri
  • Güneş ve ay gibi kolay objeler

Genel olarak bu yukarıda saydıklarımız en basit dövme modelleridir ve ortalama bir iki saat içinde biter. Sizlerde basit dövme modellerinden birini seçerek hem kendinizi denemiş olur hem de daha az acıya dayanırsınız.

Aklınızda herhangi bir dövme modeli yok ise, dövmeciniz size kolay yapılabilecek dövme Modelleri de gösterebilir. Nerede ise binlerce resim içinden sevdiğinizi seçmeniz hiç te zor olmayacak.  İçinize sinen ve size yakışacağını inandığınız he r türlü dövme olur.

Genellikle ilk kez yaptıracaksınız, hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz bir isim ya da bir objeyi çizebilirsiniz. Böylelikle dövmenize ısınmanız daha çabuk olacak ve yaptığınıza asla pişman olmayacaksınız. Dövmeciye gitmeden önce uzun soluklu düşünebilir ve internet ortamından da araştırma yaparak dövme modellerine bakabilirsiniz. Sizlerde en güzel dövmeleri yaptırmak için hemen güvendiğiniz ve bildiğiniz bir ele teslim edin ve farklı bir zevki yaşamaya başlayın.

Dövme için kararınızı vermiş olmanız demek artık onu gönülden istiyorsunuz anlamına gelecektir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kolay Dövme Modelleri, 8.7 out of 10 based on 3 ratings

Etiketler:

Yazar:

Leave a Comments

Your Name*

Your Email*
Your Website

Comment